Jsme Qest!

Vyvíjíme skvělé aplikace, tvoříme weby, informační systémy a třeba i chytré domy. Každý den na sobě pracujeme a posouváme se vpřed. Klientům tak zprostředkováváme to nejlepší: Kvalitu, technologie, rychlost, otevřenost, podporu a hlavně lidskost. Vztahy v týmu i s našimi zákazníky jsou hlavními pilíři naší práce. Spolupracujeme s českými startupy s místními a světovými ambicemi i se společnostmi s historií. Naše projekty jsou dynamické, stabilní a smysluplné.

Kdo jsme & co děláme

Jsme tým developerů, designérů, analytiků, testerů a manažerů. Navrhujeme, testujeme a vyvíjíme softwarová řešení, mobilní a webové aplikace, analyzujeme data, vytváříme weby. Náš in-house tým patří k technologické špičce v České republice.

Naše cíle

1. VYTVÁŘET A DODÁVAT

Špičková softwarová řešení, mobilní aplikace a systémy zaměřené na human-centred design.

2. EFEKTIVNÍ SLUŽBY

Poskytovat nákladově efektivní služby s velkým důrazem na zájmy klienta.

3. INOVACE

Zaměstnávat lidi, kteří mají schopnost učit se a inovovat, věří v týmovou práci a společný růst a hlavně: milují to, co dělají.

Hodnoty

Produkt & Human-Centred Design

Ke každému produktu přistupujeme individuálně. Cílem je vytvořit návrh, který je funkční, použitelný a hlavně užitečný – řešící reálný problém. Navrhujeme a vyvíjíme intuitivní a estetické produkty a služby. Věříme v human-centred design.

Kreativita a inovace

Uvažujeme jinak, experimentujeme a nebojíme se nových postupů a řešení. Inovativní myšlení a kreativita nás spojují a ženou kupředu. Vymýšlíme tvůrčí koncepty, které dotahujeme do posledního detailu.

Týmová práce

Máme za sebou téměř čtyři roky společné práce, 40+ projektů, včetně jednoho úspěchu v Silicon Valley. Náš tým 36 profesionálů se rychle rozrůstá, stejně jako rostou naše ambice. Věříme, že společně dosáhneme výš než jako jednotlivci.

Vize

Míříme vysoko. Chceme se stát respektovaným hráčem v oboru nejen v České republice. Naše projekty dostaneme za hranice. Úspěšnost postavíme na prvotřídních produktech orientovaných na human-centred design, kvalitních službách a na tým.

Náš tým

Martin

Founder & CEO

Radek

Co-founder & CSO

Zdeněk

Co-founder & Software Architect

Radim

CTO

Linda

HR Business Partner

Join our team