Want to join us ?

Kariéra

Chceš se těšit na pondělí jako my? Spoj se s Qestem. Svou práci děláme rádi a dobře. Programujeme, vyvíjíme webové aplikace, budujeme komplexní softwarová řešení a stabilní produkty. Pracujeme v moderním prostředí a uvolněné atmosféře se zázemím stabilní společnosti. Naším produktem je “Team As a Service” a jako tým spolu taky fungujeme dost často i mimo práci. #qestlife

Na čem pracujeme

Tvoříme aplikace, které jsou funkční, smysluplné a užitečné. Dodáváme softwarová řešení na míru od webových aplikací přes home automation systémy a IoT. Projekty řídíme agilně a stavíme na moderních technologiích (Node, React, C#, GraphQL, AWS..). Jedeme ve Scrumu i mimo projekty a naši práci se snažíme neustále vylepšovat.

Koho chceme

Nehledáme jen pozice, ale hlavně skvělé lidi, kteří věří v týmovou práci, chtějí se učit, rozvíjet a pracovat na projektech s nejnovějšími technologiemi. Dnes je nás přes 30 a stále rosteme. Jsme mladý tým, ale věk pro nás není rozhodující. Oceňujeme zkušenost. Pátráme po lidech s tím pravým přístupem. Vše ostatní je možné se naučit. Chceme spolupracovníky, kteří mají rádi svou práci, baví je a pondělí je pro ně oblíbeným dnem v týdnu. Velmi si zakládáme na mezilidských vztazích, ať už jde o vztahy mezi zaměstnanci, nebo vůči klientům. Trávíme společně hodně času, vzájemně se podporujeme a učíme. Připoj se i ty!

Na čem nám záleží?

1. projekty

Pracujeme pro startupy, ale i se zavedenými značkami, vytváříme kompletní softwarová řešení, od apek pro mobily po systémy řízení domů a IoT.

2. tým

Qest je tým profesionálů, kteří ale rádi pomohou zapáleným juniorům stát se špičkou v oboru. Neustále se snažíme zdokonalovat náš kód a výsledky naší práce. Učíme se jeden od druhého, ale umíme využít i zajímavých meetupů či konferencí. Naším produktem je “Team as a Service”. Tedy práce v sehraných týmech, které jsou vždy součástí Qestu.

3. kolektiv

Navzájem se podporujeme a jako tým spolu fungujeme dost často i mimo práci, ať už jde o akce Qestu nebo naprosto spontánní. Do práce se těšíme. Navzájem se umíme podpořit, pochválit, ale nebojíme se ani konstruktivní kritiky. Jednáme otevřeně, upřímně a férově.

4. technologie

Patříme mezi technologickou špičku v České republice. Neuniknou nám žádné nejnovější trendy tech světa a v našich projektech využíváme technologie s budoucností.

5. prostory

Pro práci budeš mít vynikající podmínky. Naše prostory mají velkou relax zónu. V létě čerpáme inspiraci na prostorné terase s výhledem, k dispozici je grill, posilovna, stolní tenis, Xbox a občerstvení. To vše v komfortních kancelářích objektu Forum Karlín.

6. akce

Pořádáme mnoho společných akcí od snídaní, interních meetupů, tambuildingů či večírků, ale občas spolu zajdeme jen spontánně na pivo. Nehrajeme si ale jen na svém písečku a o know-how se rádi podělíme v rámci našich Qeetupů nebo se podělíme o inspirativní myšlenky na hackathonu – po našem Q-TONu."

Kdo se u nás uplatní?

C# developer

C# to je jiná. Chceš ukázat, co v tobě je a posouvat dál své skilly? Přidej se do našeho týmu.

Node.js developer

Je Node.js tvou vášní? Nebojíš se postavit novým výzvám se zaměřením na backendové technologie a chceš se v nich nadále rozvíjet?

React developer

Zajímá tě jak aplikace komunikuje s uživatelem? K tomu tě baví webové prostředí a Javascript je tvým jazykem? Ozvi se nám.

Obchodník

Hledáme člověka, který nám pomůže v akvizicích. Miluješ technologie a inovace a máš tu správnou zdravou dravost? Připoj se k nám.

Máš pocit, že se tvé znalosti a zkušenosti s našimi požadavky zcela neshodují?

Nevadí. Napiš nám i tak. Třeba jsi právě ty člověk, kterého potřebujeme. Máš možnost nás o tom přesvědčit.